forum absolutoryjne

Pedagogiko porozmawiajmy o naszym absolutorium;)


#1 2011-01-30 21:56:19

Judyta

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 8
Punktów :   

bal absolutoryjny

Hej,

z racji tego, że organizacji naszego Balu Absolutoryjnego podjęli się starości wszystkich specjalności, chciałabym rozpocząć dyskusję nad miejscem;) Ostatnio poszperałam trochę po sieci i znalazłam kilka fajnych miejsc w Poznaniu i pod Poznaniem. Jeżeli chodzi o oferty to przeglądałam te ślubne bo konwencja naszego balu jest dość podobna oraz opinie na forach ślubnych o poszczególnych miejscach;) sale w większości przeznaczone są od 90 do nawet 350 osób oto kilka miejsc:

1. Pensjonat Wrzos http://www.wrzos.com.pl/
2. Hotel Delicjusz http://www.delicjusz.pl/
3. Sala bankietowa Fawor (w Poznaniu, miałam tam studniówkę więc dysponuje zdjęciami)
4. Dworek Staropolski http://www.staropolski.fr.pl/
5 Sala bankietowa Jana II Sobieskiego w Luboniu
6. Sala bankietowa Magnolia http://www.salamagnolia.pl/galeria.php
7. restauracja OMEGA http://www.restauracja-omega.pl/catering.html

Czekam na Wasze opinie o miejscach powyżej oraz inne sprawdzone przez Was miejsca;) Otwieramy dyskusję;)

Offline

 

#2 2011-01-30 23:24:25

Irmina

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Jak dla mnie "Omega" jest wciąż klaustrofobiczna... Ale to takie wrażenie po obejrzeniu zdjęć, może w realu wypada lepiej.
"Magnolia" świetna, jeśli zgłosi sie mniej osób.
Dworek Staropolski całkiem nieźle się prezentuje, gorzej z dojazdem z mojego punktu widzenia. Wiadomo, że pewnie i tak poprzyjeżdżamy autkami, ale przebijać się do Poznania i potem jeszcze przez cały Poznań, to już dla mnie horror.
"Delicjusz" super, zwłaszcza Piekiełko:P
'Wrzos" będzie dobry, jak zbierze się więcej osób, chociaż szczerze mówiąc po tych zdjęciach na stronie trudno mi cokolwiek powiedzieć.
Jan III Sobieski w Luboniu - jak najbardziej jestem za. Na forach ma fajne opinie i ceny podobno też przyzwoite.
O "Faworze" też słyszałam same pozytywy od osób, które miały tam studniówki, więc też się można zastanowić.

Generalnie i tak najlepiej byłoby zrobić objazdówkę po miejscach, które wybierzemy. Sprawdzić, jak to wygląda w realu, bo na zdjęciach to wiadomo - inna perspektywa, światło. Ale generalnie zestawienie zaproponowane przez Judytę mi pasuje. Na pewno coś dla nas się znajdzie, a ceny też powinny nas satysfakcjonować. No bo przecież nie będziemy się rzucać na Sheraton czy Polonez;)

Offline

 

#3 2011-01-31 09:53:36

asiAA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Odradzam Magnolie....nic specjalnego...ogólnie to nieciekawe słyszałam opowieści

Offline

 

#4 2011-01-31 11:04:28

kubusiowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Moi rodzice byli na kilku weselach w Delicjuszu i mówili, że tam jest super, dobra organizacja, super jedzenie no i wystrój. Jak dla mnie dobre wrażenie robi też Dworek Staropolski. Fawor raczej odradzam, miałam tam Studniówkę i nie jestem specjalnie zadowolona, jedzenie było słabe i cała oprawa też taka sobie, no ale to jest mój subiektywny punkt widzenia. Tak naprawdę to ilość chętnych osób na bal zależy zapewne od ceny i terminu. Zgadzam się z Irminą, że trzeba się osobiście udać do wybranych miejsc, bo tak naprawdę na samych zdjęciach i opiniach na stronach www nie można polegać.

Offline

 

#5 2011-01-31 11:06:50

Judyta

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

No to mamy teraz wolne do 21,03 to możemy zrobić objazdówkę przyda się ktoś autem;p Kto chętny?

Jeżeli chodzi o jedzenie to z tym bywa różnie;) Z moich doświadczeń kuchennych wynika, że jakość jedzenia zależy od zamówienia;) Ile zainwestujesz tak też dostaniesz;) Wystrój sali też w dużej mierze zależy od nas;) Ich broszką są stoły:)

Ostatnio edytowany przez Judyta (2011-01-31 11:12:36)

Offline

 

#6 2011-01-31 11:55:42

Irmina

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Właśnie spotkałam się z opinią nt Wrzosu, szfagier miał tam studniówkę. Generalnie polecał to miejsce. Drobna uwaga - jego studniówka była ładnych kilka lat temu;)

Studniówkowicze polecali też sławetną Markietankę. Podobno fajne imprezy tam wychodzą, jest osobna sala na dancefloor, ze sceną;) Jedzonko smaczne i niedrogo. Nie widziałam jeszcze zdjęć z imprezy, ale mają mi dosłać, żebym sobie zobaczyła wystrój itd.

Co do objazdówki - autem nie dysponuję, ale oczywiście chętnie pojadę:D Może być śmiesznie;)

Offline

 

#7 2011-01-31 15:48:21

Judyta

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

irmina i ja już jesteśmy chętne:D teraz tylko kierowca i jeszcze 1 starosta;D Kasia a może Ty chciałabyś za szofera porobić:D

Offline

 

#8 2011-01-31 16:34:21

kubusiowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Może i bym chciała, problem w tym, że to nie mój samochód i nie zawsze mam go do dyspozycji...

Offline

 

#9 2011-01-31 18:57:48

Judyta

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Zapytam jeszcze Marzenki tylko, że z nią trzeba będzie to załatwić na dniach bo wylatuje chyba po 10.01 do USA;)

Offline

 

#10 2011-02-01 10:01:49

kubusiowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Po 10.02 chyba, jeśli o mnie chodzi, to do Delicjusza jak najbardziej mogłybyśmy pojechać, bo to jest niedaleko mojej miejscowości, przy okazji na kawkę zapraszam:)

Offline

 

#11 2011-02-01 11:36:58

Marta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Osobiście, nie byłam w żadnych  z tych miejsc, a chyba mimo wszystko najlepiej oprzeć się na opiniach osób, które tam były, więc objazdówka jest dobrym pomysłem. Jednak ze stron internetowych interesująca wydaje się Magnolia i Dworek Staropolski. Ze swojej strony mogę polecić hotel Novotel przy palcu Andersa, miałam tam studniówkę i wszystko było super. Nie wiem jak to teraz cenowo i organizacyjnie, ale miejsce mogę polecić.

Offline

 

#12 2011-02-01 11:39:47

Irmina

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Heh, to ogólnie można zrobić objazd: Dworek Staropolski, Wrzos, sala Jana III Sobieskiego w Luboniu, Delicjusz. A do Kasi na kawkę zawsze chętnie wlecę, tym bardziej, jak jeszcze obieca, że ciasto upiecze;D

Do Omegi można zawsze wejść, bo to przecież w Centrum, Fawor sprawdzony już przez Judytę.

Termin wycieczki mi na moment obecny obojętny...10 czy po 10... Do dogadania generalnie;)

Offline

 

#13 2011-02-01 21:27:19

Judyta

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 8
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

10,02 mi na razie pasi;)

Offline

 

#14 2011-02-03 19:50:10

Gosiak Zet

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

Ja też niestety żadnego z tych miejsc nie kojarzę i nawet nie słyszałam żadnych opinii, więc zdam się na Was

co do Markietanki, to miałam tam studniówkę, rzeczywiście impreza wyszła bosko, jedzenie było bardzo dobre, na scenie DJ i jazdaaa tzn. generalnie polecam

Offline

 

#15 2011-02-05 19:12:03

martyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: bal absolutoryjny

mi sie magnolia nie podoba, bylabym za delicjuszem albo staropolskim... co do jedzenia w tych wszystkich miejscach to pewnie ile ludzi tyle opinii. Moge pomoc w objazdowce, mam auto i 4 miejsca dla pasazerow wiec jakby co to dajcie znac wsiadamy i jedziemy i proponuje zrobic to jak najszybciej. Mysle ze warto zobaczyc to na zywo i porozmawiac w kazdym z tych miejsc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.teji.pun.pl www.blogomania.pun.pl www.pokemon-arena-time.pun.pl www.bushi.pun.pl www.mc-pb.pun.pl